מי אנחנו?
חברת "אורגד יעדים" הוקמה בשנת 1996 ועוסקת בשני תחומי פעילות מרכזיים: פיתוח ארגוני וניהולי ויזמות חברתית.
התוכנית המייחדת את החברה נקראת "ממצוינות למובילות - ללמוד מהצלחות של אחרים" ומבוססת על מחקר גלובאלי, רב שנים, של ארגונים מצטיינים ושל מדינות כמו סינגפור, אירלנד ופינלנד.
התוכנית כוללת סדנאות, פיתוח מנהלים ברמות השונות, הרצאות וניהול שינויים בארגון, ומאפשרת לחברות במגוון רחב של מגזרים להוביל בתחומן.

מה אנו מציעים?
בתחום הארגוני
טכניקות ומערכות הדרכה מתקדמות, המשפרות את יכולת מקבלי ההחלטות לתרגם את האסטרטגיה הארגונית, לדרך המובילה להשגת אפקטיביות ויתרונות תחרותיים. ביניהן:

• פיתוח אסטרטגיה עסקית וארגונית
• תכנון וניהול שינויים ארגוניים
• עיצוב תרבות ארגונית, הטמעת ערכים וקוד אתי
• קורסים וסדנאות לפיתוח מיומנויות מנהיגותיות וניהוליות, בכל הרמות
• פיתוח ואימון אישי של מנהלים
• פיתוח מיומנויות שירות ותפיסת Win-Win
• העשרה ופיתוח מיומנויות של עובדים בתחומים של לקיחת אחריות (Accountability), העצמה ותקשורת אפקטיבית
• פיתוח מדדים להערכת ביצועים למטרות משוב, איוש וקידום.

התוכניות המוצעות על ידינו משלבות באופן מושכל בין הלקחים שהפקנו מיישום העקרונות והכלים העסקיים במגזר הארגוני הישראלי, לבין הידע האקדמי - המחקרי והתיאורטי, שנצבר בבתי הספר למנהל עסקים, במוסדות להשכלה גבוהה.

בתחום היזמות החברתית
החברה מתמחה בהקניית מיומנויות של מנהיגות קהילתית וחברתית לבני נוער ולסטודנטים ובפיתוח חוסן נפשי של תלמידי תיכון לקראת גיוס. התפיסה המנחה היא שניתן להטמיע דרך מערכות החינוך ערכים של "רווח לכל" - שילוב בין צרכים אישיים לבין צרכים חברתיים, כיבוד החוק והסדר, הכוונת בני נוער ללקיחת אחריות על עיצוב עתידם, באמצעות פיתוח כישורי מנהיגות והובלת שינויים.

בראש החברה
אור-לי להט מנכ"ל משותף
(סא"ל מיל')
טייס בחיל האוויר, מפקד ועורך ראשי של עיתון "במחנה" לשעבר ובעל ניסיון רב בתחומי ניהול והדרכה. יזם של תוכניות חברתיות וקהילתיות המבוססות על למידה מהצלחות של מדינות שונות.

גדי אמיר מנכ"ל משותף
(אל"מ מיל')
פסיכולוג ארגוני וחברתי. בעל מומחיות לניהול תהליכי שינויים פורצי דרך בארגונים, לפיתוח כישורי ניהול ומנהיגות למנהלים ולצוותים ולפיתוח חזון ואסטרטגיה. לשעבר  ר' מחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל ומפקד בית הספר למנהיגות. בפסיכולוגיה ארגונית/חברתית אוניברסיטת בר-אילן. M.A.