הלקוחות שלנו

משובים

תכנית "אתגר"-
ד"ר חיים נבון, משרד החינוך :

"תכנית "אתגר" משלבת במקצועיות מודלים פסיכולוגיים להגברת החוסן הנפשי לקראת גיוס. השילוב של מסע בזמן לתוך הצבא עם הבנת המערכת יוצר אצל התלמידים עניין, התרגשות ולמידה ותחושות העצמה ומסוגלות. עשרות חוות דעת שקיבלתי ממנהלי בתי ספר, מלמדות על ההצלחה יוצאת הדופן של התוכנית מבחינת השתתפות התלמידים, קבלת כלים להתמודדותם עם מצבי לחץ בטירונות, עלייה במוטיבציה לשירות והגברת יכולתם להצליח בשירות בצה"ל".

עומר קזז, חייל קרבי :
לשעבר יו"ר מועצת תלמידים , תיכון אילון, חולון

"עברתי את תוכנית "אתגר" הכנה לצה"ל בכיתה י"ב. היום כחייל קרבי, לאחר שסיימתי טירונות, אני יכול לומר שידעתי להסתגל, להתמודד ולהצליח בצורה טובה יותר. אין ספק שכל מועמד לשירות ביטחון צריך ואפילו חייב לעבור את התכנית כהכנה לשירות הצבאי".

תכנית "טופ"-
רות גל, רכזת שכבת י"א, תיכון ליאו בק, חיפה :

"תלמידי שכבת י"א קיימו פעולה מיוחדת במינה במסגרת הכנה לצה"ל ..לתמידים נערך מבחן במתכונת דומה למבחנים הנערכים בלשכת גיוס. יש לציין שההדרכה והליווי בנושא זה היו מקצועיים ומאתגרים כאחד ולדברי התלמידים היווה יום זה התנסות מעניינת לקראת הצו הראשון בלשכת הגיוס..".

טובה ברנט- רכזת חינוך חברתי, תיכון מוסינזון, הוד השרון :
".."טופ" העבירו פעילות הכנה לקראת הצו הראשון וכן הרצאה בנושא הגיוס. הצוות החינוכי והתלמידים הביעו את שביעות רצונם מן הפעילות תוך דגש על העיתוי המוצלח – לפני הצו הראשון. התלמידים העריכו את המקצועיות והגישה החיובית. פעילות זו בהחלט נותנת מענה מקצועי ורציני לתחושת הבלבול וחוסר הידיעה של תלמידי י"א לקראת הצו הראשון, ועל כך הברכה והתודה ל "טופ"".

רשימת לקוחות מלאה   |    משובים