מרכז לייעוץ ואימון אישי למנהלים בכירים ולעתודה ניהולית בארגונים
מטרת האימון היא להביא את המתאמנים להשגת תוצאות שהם מעל ומעבר לציפיות האישיות שלהם מעצמם. מטרה זו מחייבת את המתאמן לבחון ולשנות את תפיסותיו והתנהגותו כלפי תחומים מרכזיים בחייו כדי להשיג את היעדים שהציב לעצמו, באמצעות מיצוי מלוא הפוטנציאל האישי.

האימון משלב בין 2 מישורים מרכזיים:
המישור האישי, העוסק במאווים האישיים, בנטיות ובכישורים, ביחסי הגומלין בתוך המשפחה ועם חברים, בהערכה העצמית וכו', והמישור העסקי, העוסק בדפוסי הניהול והמנהיגות, דפוסי התקשורת בתוך ומחוץ לעסק, דרכי התמודדות עם אתגרים וסוגיות שגרה ומשבר וכו'. עיסוק במקביל בשני מישורים אלה מאפשר מיצוי מרבי ומיטבי של היכולת, הכישורים והעוצמות של המתאמן להשגת מטרותיו.

אנו מציעים אימון בשלושה תחומי מיקוד, עם אפשרות לשילוב משלים ביניהם:

  1. פיתוח מיומנויות ניהול - פיתוח אסטרטגיה עסקית, הצבת יעדים, ניהול משימות ותקציבים, ניהול משא ומתן, ניהול זמן, ארגון העבודה תוכנית עבודה, בקרה וכו'
  2. פיתוח מנהיגות - עיצוב חזון וישומו, הנעה והעצמת הכפופים, תקשורת בין אישית אפקטיבית, ניהול קונפליקטים, התמודדות עם מצבי משבר וכו'
  3. צמיחה אישית - בחינת ההנאה, הסיפוק והאושר בחיים, בחינת הנחות היסוד, האמונות והערכים האישיים - עד כמה הם מקדמים ועד כמה בולמים, מהי הצלחה עבורי, האם אני מנהל או מתנהל וכו'.

המאמנים בחברת "אורגד יעדים" מביאים עימם ידע וניסיון רב שנים בתחום העסקי, הארגוני והפסיכולוגי.

■  משובים  ■